Kolumbaria producent zachodniopomorskie

Jesteśmy producentem kolumbariów. Działamy przede wszystkim na terenie województwa zachodniopomorskiego. Siedziba naszej firmy znajduje się w Białym Borze, ale nasze usługi świadczymy także z dowozem. Jeśli więc zamówisz u nas kolumbarium, zajmiemy się nie tylko jego produkcją, ale i transportem pod wskazany przez Ciebie adres.

Wykonujemy kolumbaria z betonu architektonicznego na podstawie koncepcji przedstawionej przez klienta. Zastosowany materiał gwarantuje wysoką wytrzymałość przygotowanej konstrukcji. Beton architektoniczny jest odporny na niesprzyjające warunki atmosferyczne, między innymi bardzo niskie temperatury, duże nasłonecznienie czy ulewne deszcze. Dzięki temu kolumbarium będzie prezentowało się nienagannie przez długi czas.

Zadbamy nie tylko o wysoką jakość kolumbarium, ale i jego estetyczny wygląd, zgodny z otrzymanymi wytycznymi. W razie potrzeby służymy pomocą przy wyborze odpowiedniego wzoru, który będzie nie tylko elegancki, ale i funkcjonalny.

 

Czym są kolumbaria?

Kolumbaria to budowle sepulkralne, związane ściśle z pochówkiem zmarłych. Przeznaczone są do przechowywania urn z prochami. Umieszcza się je na cmentarzach. Swoim wyglądem przypominają ściany. Miejsca na poszczególne urny nazywane są niszami.

Choć kolumbaria mają zwykle kształt prostopadłościanu, nie pozbawia to możliwości ich dostosowania do potrzeb zamawiającego. Dzięki wybraniu wysokości, szerokości, głębokości i liczby nisz można z łatwością dopasować kolumbarium do preferencji klienta. Realizujemy zamówienia na pojedyncze kolumbaria, jak i na większą ich liczbę.

Zapraszamy do zakupu kolumbariów w naszej firmie!