Kolumbaria betonowe

Jesteśmy producentem kolumbariów betonowych. Siedziba naszej firmy znajduje się w Białym Borze, ale nasze usługi świadczymy także z dowozem. Jeśli więc zamówisz u nas kolumbarium, zajmiemy się nie tylko jego produkcją, ale i transportem pod wskazany przez Ciebie adres.

Wykonujemy kolumbaria zbetonu architektonicznego na podstawie koncepcji przedstawionej przez klienta. Zastosowany materiał gwarantuje wysoką wytrzymałość przygotowanej konstrukcji. Jest on odporny na niesprzyjające warunki atmosferyczne, między innymi bardzo niskie temperatury, duże nasłonecznienie czy ulewne deszcze. Dzięki temu kolumbarium będzie prezentowało się nienagannie przez długi czas.

Zadbamy nie tylko o wysoką jakość kolumbarium, ale i jego estetyczny wygląd, zgodny z otrzymanymi wytycznymi. W razie potrzeby służymy pomocą przy wyborze odpowiedniego wzoru, który będzie nie tylko elegancki, ale i funkcjonalny.

Czym są kolumbaria?

Kolumbaria to budowle sepulkralne, związane ściśle z pochówkiem zmarłych. Przeznaczone są do przechowywania urn z prochami. Umieszcza się je na cmentarzach. Swoim wyglądem przypominają ściany. Miejsca na poszczególne urny nazywane są niszami. Wykonywane są one z materiałów o dużej wytrzymałości, stąd też dużą popularnością cieszą się warianty wykonane właśnie z betonu. Jest to szczególnie ważne, jeśli kolumbaria mają się znajdować w miejscu pozbawionym ochrony przed deszczem, śniegiem czy dużą ilością słońca.

Choć kolumbaria mają zwykle kształt prostopadłościanu, nie pozbawia to możliwości ich dostosowania do potrzeb zamawiającego. Dzięki wybraniu wysokości, szerokości, głębokości i liczby nisz można z łatwością dopasować kolumbarium do preferencji klienta. Realizujemy zamówienia na pojedyncze kolumbaria oraz na większą ich liczbę. Podejmujemy stałą współpracę, aby w razie konieczności zapewnić naszym klientom możliwość domówienia pasujących produktów.

Posiadamy duże doświadczenie w wykonywaniu prefabrykatów betonowych, które dostarczamy w formie gotowej do montażu na miejsce docelowe. Nie inaczej sytuacja przedstawia się w tym wypadku.

Zapraszamy do zakupu prefabrykowanych kolumbariów w naszej firmie. Zapewniamy szybką i fachową realizację każdego zamówienia. Nasi pracownicy służą także pomocą przy doborze odpowiednich rozwiązań, w tym zdobień, czy materiałów wykończeniowych. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej usłudze? Zachęcamy do kontaktu.