Zbiorniki betonowe na odpady

Wykonujemy i dostarczamy zbiorniki betonowe na odpady na terenie województwa zachodniopomorskiego. Tym sposobem oferujemy naszym klientom nie tylko wysokiej jakości produkt, ale także możliwość jego transportu bezpośrednio na plac budowy lub inne wskazane przez inwestora miejsce. Realizacja zamówienia przebiega więc szybko i sprawnie, bez konieczności nawiązywania współpracy z kolejną firmą.

Zalety betonowego zbiornika na odpady

Wykonany przez nas betonowy zbiornik na odpady jest szczelny i wytrzymały. Wykorzystany do jego sporządzenia materiał nie przepuszcza substancji znajdujących się wewnątrz zbiornika, jak i tych wokół niego. Oznacza to, że składowane w środku odpady nie mają najmniejszego wpływu na otoczenie. Dużym udogodnieniem jest także możliwość zamontowania zbiornika w ziemi. Dzięki wzmocnionej pokrywie jest on odporny nawet na duże obciążenia. Wielkość zamawianego produktu dostosowywana jest indywidualnie do potrzeb inwestora.

Dużą zaletą betonowego zbiornika do składowania odpadów jest także jego wszechstronność. Przygotowany przez nas produkt nie musi być wykorzystywany jedynie do przechowywania nieczystości. Sprawdzi się także jako zbiornik na wodę opadową. Przy niewielkim dostosowaniu projektu może pełnić także rolę ogrodowej piwniczki, do której mogą prowadzić zamówione u nas schody betonowe prefabrykowane.

Projekt zbiornika na odpady

Każdy projekt zbiornika na odpady jest sporządzany przez naszych doświadczonych pracowników. Znają oni doskonale aktualnie obowiązujące przepisy i normy. Plan inwestycji dostosowują także do indywidualnych potrzeb każdego klienta, dbając przy tym o zachowanie maksymalnego komfortu przy użytkowaniu. Nasi projektanci proponują bowiem nieco inne rozwiązania deweloperom, właścicielom domów jednorodzinnych czy rolnikom.

W czasie projektowania szamba betonowego bierzemy również pod uwagę konieczność jego cyklicznego opróżniania. Nie jest to jedynie wymóg prawny, ale niezbędny element użytkowania zbiornika i dbania o jego dobry stan. Systematyczne usuwanie nieczystości wymaga jednak zastosowania specjalnych rozwiązań, które pozwalają na bezpieczne odpompowanie odpadów. Pokrywa tworzonego przez nas zbiornika posiada więc specjalny komin, który pozwala na wentylację oraz bezpieczne odpompowanie zalegających wewnątrz nieczystości.