Doki przeładunkowe Bydgoszcz

Oferujemy doki przeładunkowe prefabrykowane. Swoją ofertę kierujemy między innymi do klientów z Bydgoszczy. Projektujemy oraz produkujemy doki w siedzibie naszej firmy w Białym Borze, ale usługi dowozu świadczymy także do dalej położonych miejscowości. Jeśli więc zależy Ci na kompleksowej obsłudze Twojego zamówienia, zapraszamy do kontaktu.

Czym są doki przeładunkowe?

Doki przeładunkowe to część magazynów służąca do przeładowywania towarów, czyli ich rozładunku lub załadunku. Składają się z kilku różnych elementów umożliwiających sprawny przeładunek, m.in. rampy czy śluzy. Z punktu widzenia budownictwa najistotniejsze jest jednak nie to, co znajduje się wewnątrz niego, a sama jego betonowa obudowa. Tym właśnie są produkowane przez nas doki przeładunkowe prefabrykowane.

Wykonujemy doki dostosowane do wymiarów większości dostawców ramp w Europie. Dokładne wymiary zawsze ustalamy bezpośrednio z klientem, dlatego zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli przedstawić szczegóły naszej oferty i dopasować dok do wybranej przez Ciebie rampy.

Doki wyposażone są w rury technologiczne, zbrojenie łączne oraz elementy kotwiące. Otrzymujesz od nas więc element gotowy do montażu i podłączenia do wszystkich niezbędnych mediów i urządzeń.

 

Zalety stosowania doków przeładunkowych prefabrykowanych

Doki przeładunkowe prefabrykowane skracają czas potrzebny na budowę całego magazynu, a przy tym znacząco ułatwiają pracę. Dzięki ich zastosowaniu nie ma konieczności przeprowadzania prac szalunkowych i zbrojarskich, które nierzadko bywają skomplikowane. Co więcej, tego typu doki gwarantują powtarzalność wymiarów. Jest to szczególnie istotne w przypadku dużych inwestycji z kilkoma czy nawet kilkunastoma stacjami przeładunkowymi.

Zapraszamy do zakupu doków przeładunkowych w naszej firmie!