Podwaliny betonowe Bydgoszcz

Zajmujemy się produkcją podwalin betonowych. Naszą ofertę kierujemy między innymi do klientów z Bydgoszczy. Choć nasza siedziba i zakład produkcyjny znajdują się w Białym Borze, działamy także w okolicznych miejscowościach. Dowozimy zamówione towary pod wskazany adres. Kupując u nas, nie musisz się więc martwić o zapewnienie własnego transportu. Wszystko jest po naszej stronie.

konstrukcje hal - podwaliny
Powaliny Hale

Rysunek 1. podwaliny – hale

Podwaliny Ekrany

Rysunek 2. podwaliny – ekrany

Wykonujemy podwaliny jedno i wielowarstwowe w kształcie wynikających z potrzeb realizacyjnych. Realizujemy zamówienia po uprzednim stworzeniu projektu i zaakceptowaniu wszystkich szczegółów przez klienta. Dzięki temu jesteśmy pewni, że dostarczymy dokładnie takie towary, jakie są niezbędne na placu budowy.

Warstwa licowa dostosowana jest do potrzeb klienta (po wcześniejszych uzgodnieniach). Jeśli zależy Ci więc na konkretnych parametrach, zachęcamy do kontaktu. Omówimy wszystkie detale i przygotujemy podwaliny dostosowane do Twoich wymagań.

Podwaliny wyposażone są w systemy montażowe. Po dostarczeniu ich na plac budowy można od razu przystąpić do prac z ich wykorzystaniem.

 

Zastosowanie podwalin betonowych

Podwaliny betonowe stanowią podstawę dla ścian właściwych, na przykład ścian prefabrykowanych. Pełnią one funkcję fundamentu pośredniego, czyli takiego, który przenosi obciążenie na głębokie warstwy gruntu. Stosowane są zarówno w budownictwie mieszkalnym, jak i przemysłowym. Często wykorzystywane są także do budowy ekranów akustycznych czy osadzania bram.

Najistotniejszą zaletą podwalin betonowych jest przede wszystkim możliwość szybkiego montażu. Skraca to całkowity czas potrzebny na budowę danego obiektu. Ma to szczególne znaczenie zwłaszcza w przypadku dużych inwestycji.

Zapraszamy do zakupu podwalin betonowych w naszej firmie!