Stropy FILIGRAN®

Strop to główny element konstrukcyjny domu. Utrzymuje jest ciężar i odpowiada za stabilność całości.

Zastanawiasz się, jaki strop wybrać?

Sprawy nie ułatwia fakt, że projekt Twojego domu zawiera nietypowe elementy, ozdobne kształty. Z pewnością wygląda to atrakcyjnie, jednak w praktyce wydaje się, przynajmniej na pozór, trudne w wykonaniu.

Budinvest produkcja materiałów budowlanych - płyty filgran

Mamy na to rozwiązanie!

Oferujemy strop filigran, który będzie odpowiedzią na potrzeby Twoje i Twojego domu. Tego typu stropy są coraz bardziej popularne nie tylko w zachodniopomorskim, ale również w całej Polsce. Fenomen stropu filigran polega na tym, że jest on przygotowywany na indywidualne zamówienie klienta, zgodnie z jego projektem. Zatem nie ma możliwości, aby któryś z elementów nie pasował. Zanim każdy z nich opuści fabrykę, jest sprawdzany pod kątem zgodności ze wszelkimi standardami. Każdy z nich posiada również niezbędne certyfikaty i jest zgodny z wszelkimi normami budowlanymi.

Budinvest Produkcja Materialow Budowlanych Strop Filgran Model

Strop filigran to odpowiedź na najnowsze standardy budownictwa. Jest nie tylko wytrzymały, ale oferuje także nieskończone możliwości. Z jego pomocą możesz stworzyć właściwie nowe, niezliczone konstrukcje. Płyty filigran są projektowane indywidualnie pod projekt danego budynku. Każda płyta zbudowana jest ze zbrojenia nośnego, warstwy betonu i określonych w projekcie dźwigarów kratowych. Rozpiętość produkowanych przez nas płyt to nawet 12 m długości. Nasza linia produkcyjna pozwala na produkcje płyt o szerokości 2,49m. Każdy klient wraz z pierwszą dostawą otrzymuję projekt montażowy, dzięki czemu ułożenie stropu nie powinno stwarzać większego problemu.

 

Stropy filigran w Szczecinie i Bydgoszczy

Produkowane przez nas stropy filigran dostarczamy bezpośrednio do klientów, między innymi ze Szczecina czy Bydgoszczy. Możesz więc śmiało złożyć u nas zamówienie bez obaw o późniejszy transport materiałów. Zajmujemy się przewozem elementów budowlanych od lat, a nasi pracownicy to prawdziwi specjaliści w swoim fachu. Dzięki temu możemy zagwarantować terminową i bezpieczną dostawę.

 

Stropy filigranowe dopasowane do potrzeb inwestycji

Bez względu na to, czy planujesz budowę osiedla domków jednorodzinnych, apartamentowców o wysokim standardzie, czy może nowoczesnych obiektów handlowych, stropy filigranowe będą doskonałym rozwiązaniem. Wszystko za sprawą tego, że są one projektowane pod konkretną inwestycję. Stropów filigranowych nie można kupić „od ręki”. Zawsze są one przygotowywane na bazie dostarczonej dokumentacji. Na jej podstawie nasi pracownicy przygotują projekt konstrukcyjny. Obejmuje on wszystkie niezbędne do produkcji stropów szczegóły, takie jak kształt czy zbrojenie. Ostateczna forma stropów filigranowych będzie zależna między innymi od kształtu budynku, rodzaju obciążenia czy sposobu podparcia. Cały projekt powstanie w specjalnym programie komputerowym, skąd później trafi na dział produkcji.

 

Zalety stropów filigranowych

Największą zaletą stropów filigranowych jest przede wszystkim ich dokładne dopasowanie do danego projektu. Są gotowe bezpośrednio do montażu. Nie trzeba więc na przykład samodzielnie planować i wykonywać otworów na klatki schodowe. Każda część jest odpowiednio oznaczona, a montaż z pomocą czytelnej instrukcji przebiega naprawdę sprawnie. To wszystko wpływa także na przyspieszenie prac budowlanych.

Zapraszamy do zamówienia stropów filigranowych w naszej firmie!

Skontaktuj się z nami już dziś. Masz wątpliwości? Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i z pewnością je rozwieją.

Zapoznaj się z naszą ofertą.

Nasz adres:

MD BUDINVEST Sp. z o.o.
ul. Brzeźnicka 41
78-425 Biały Bór
woj. zachodniopomorskie

tel: 94 373 91 92, e-mail: biuro@mdbudinvest.com.pl