Stropy FILIGRAN®

Oferujemy stropy filigran, które będą odpowiedzią na potrzeby Twoje i Twojego domu. Tego typu produkty są coraz bardziej popularne w całej Polsce. Ich fenomen polega na tym, że są one przygotowywane na indywidualne zamówienie klienta, zgodnie z jego projektem. Zatem nie ma możliwości, aby któryś z elementów nie pasował. Zanim każdy z nich opuści fabrykę, jest sprawdzany pod kątem zgodności ze wszelkimi standardami. Każdy z nich posiada również niezbędne certyfikaty i jest zgodny z wszelkimi normami budowlanymi.

Budinvest produkcja materiałów budowlanych - płyty filgran

Nowoczesny strop filigran to odpowiedź na najnowsze standardy budownictwa. Jest nie tylko wytrzymały, posiada doskonałą izolację akustyczną oraz wysoką odporność ogniową. Płyty filigran są tworzone indywidualnie pod projekt danego budynku. Każda zbudowana jest ze zbrojenia nośnego, warstwy betonu i określonych w projekcie dźwigarów kratowych. Rozpiętość produkowanych przez nas płyt to nawet 12 m długości. Nasza linia produkcyjna pozwala na produkcje płyt o szerokości 2,48m. Każdy klient wraz z pierwszą dostawą otrzymuje projekt montażowy, dzięki czemu ułożenie stropu nie powinno stwarzać większego problemu.

Budinvest Produkcja Materialow Budowlanych Strop Filgran Model

Stropy filigran dostarczane do klienta

Produkowane przeznas stropy filigrandostarczamy bezpośrednio do klientów na terenie całego kraju. Możesz więc śmiało złożyć u nas zamówienie bez obaw o późniejszy transport materiałów. Zajmujemy się przewozem elementów budowlanych od lat, a nasi pracownicy to prawdziwi specjaliści w swoim fachu. Dzięki temu możemy zagwarantować terminową i bezpieczną dostawę wszystkich zamówionych u nas materiałów, w tym również płyt Żerań.

Stropy filigranowe dopasowane do potrzeb inwestycji

Bez względu na to, czy planujesz budowę osiedla domków jednorodzinnych, apartamentowców o wysokim standardzie, czy może nowoczesnych obiektów handlowych, stropy filigranowe będą doskonałym rozwiązaniem. Wszystko za sprawą tego, że są one projektowane pod konkretną inwestycję. Nie można ich kupić „od ręki”. Zawsze są przygotowywane na bazie dostarczonej dokumentacji.

Na podstawie otrzymanych od klienta informacji nasi pracownicy przygotują projekt konstrukcyjny. Obejmuje on wszystkie niezbędne do produkcji stropów szczegóły, takie jak kształt czy zbrojenie, otworowanie. Ostateczna forma stropów filigranowych będzie zależna między innymi od kształtu budynku, rodzaju obciążenia czy sposobu podparcia. Cały projekt powstanie w specjalnym programie komputerowym, skąd później trafi na dział produkcji.

Zalety stropów filigranowych

Największą zaletą stropów filigranowych jest przede wszystkim ich dokładne dopasowanie do danego projektu. Są gotowe bezpośrednio do montażu. Nie trzeba więc na przykład samodzielnie planować i wykonywać otworów na klatki schodowe. Każda część jest odpowiednio oznaczona, a montaż z pomocą czytelnej instrukcji przebiega naprawdę sprawnie. To wszystko wpływa także na przyspieszenie prac budowlanych i ogranicza ilość pomyłek w czasie ich trwania.

Zapraszamy do zamówienia stropów filigranowych w naszej firmie. Współpracując z nami, masz pewność, że dostarczony do Ciebie produkt będzie zgodny z planami budowlanymi. Każdy element będzie posiadał właściwe wymiary dostosowane do Twojej inwestycji. Zapewniamy terminową i fachową realizację każdego zlecenia. Chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcamy do kontaktu.

 

Skontaktuj się z nami już dziś. Masz wątpliwości? Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i z pewnością je rozwieją.

Zapoznaj się z naszą ofertą.

Nasz adres:

MD BUDINVEST Sp. z o.o.
ul. Brzeźnicka 41
78-425 Biały Bór
woj. zachodniopomorskie

tel: 94 373 91 92, e-mail: biuro@mdbudinvest.com.pl