Schody prefabrykowane betonowe Szczecin i Bydgoszcz

Zajmujemy się produkcją schodów prefabrykowanych betonowych. Choć nasza siedziba znajduje się w Białym Borze, nasz obszar działalności jest znacznie szerszy. Realizujemy zlecenia między innymi dla klientów ze Szczecina czy Bydgoszczy. Oferujemy także dowóz zamówionych towarów, dzięki czemu nie musisz samodzielnie organizować transportu. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży budowlanej będziemy w stanie zaplanować produkcję i dowóz tak, aby realizacja zlecenia przebiegła sprawnie i terminowo.

Schody prefabrykowane betonowe są wykorzystywane zarówno w budownictwie mieszkalnym, szczególnie wielorodzinnym, jak i przemysłowym. Sprawdzają się doskonale szczególnie w przypadku dużych inwestycji, gdzie czas trwania budowy oraz powtarzalność elementów mają kluczowe znaczenie. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy między innymi inwestorów czy firmy budowlane.

 

Czym charakteryzują się prefabrykowane schody betonowe?

Prefabrykowane schody betonowe, jak wszystkie prefabrykaty, stanowią gotową do montażu konstrukcję. Nie wymagają tak naprawdę żadnych prac poza ich odpowiednim, zgodnym z instrukcją, zamontowaniem. Podobnie jak pozostałe elementy prefabrykowane, między innymi ściany prefabrykowane, schody betonowe można dowolnie wykończyć, na przykład płytkami lub pozostawić w pierwotnej formie, stawiając na nowoczesny, surowy design. Sam montaż schodów betonowych można przeprowadzić na etapie układania stropów, jak i już po ich ułożeniu. Są gotowe do dalszych prac niemal od razu po jego zakończeniu.

 

Dlaczego warto wybrać schody prefabrykowane?

Schody betonowe produkowane przez naszą firmę mają szereg zalet. Wszystkie prefabrykaty znacznie usprawniają i ułatwiają pracę. Nie inaczej jest w przypadku schodów. Dzięki ich zastosowaniu nie ma potrzeby przeprowadzania prac mokrych, które są czasochłonne, wymagają zaangażowania większej liczby pracowników, a tym samym wiążą się z większymi opłatami. Jeśli więc zależy Ci na optymalizacji kosztów i przyspieszeniu prac, przy jednoczesnej dbałości o jakość materiałów, zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

 

Schody prefabrykowane betonowe dostosowane do inwestycji

Zamawiając schody prefabrykowane betonowe w MD Budinvest zyskujesz gwarancję, że będą one dokładnie dopasowane do prowadzonej przez Ciebie inwestycji czy budowy. Na podstawie projektu architektonicznego oraz przeprowadzonych rozmów zaprojektujemy schody, które będą całkowicie odpowiadać na zgłoszone przez Ciebie potrzeby. Modyfikacji schodów możemy dokonać w zakresie ich wymiarów (szerokości, wysokości, parametrów poszczególnych stopni), rodzaju (jednobiegowe, dwubiegowe, zabiegowe, kręcone) czy dodatkowych spoczników.

 

Rodzaje schodów prefabrykowanych betonowych

Schody prefabrykowane możemy podzielić na trzy główne rodzaje – są to schody jednobiegowe, dwubiegowe, zabiegowe. Schody jednobiegowe charakteryzują się jedną linią wejścia i wyjścia. Nie posiadają one rozdzielających poszczególne biegi spoczników. Mogą natomiast mieć je umieszczone przed stopniami oraz po nich. Schody dwubiegowe są rozdzielone spocznikiem. Najczęściej wiążą się ze zmianą kierunku wchodzenia i schodzenia, na przykład o 90° czy 180°, choć mogą być one także jednokierunkowe. Kolejny rodzaj to schody zabiegowe. Charakteryzują się zmianą kierunku wchodzenia i schodzenia przy jednoczesnym braku spocznika. Warto wspomnieć też o kategorii schodów kręconych oraz łukowych.

Zapraszamy do zakupu schodów prefabrykowanych betonowych w naszej firmie!