Schody prefabrykowane betonowe

Zajmujemy się produkcją schodów prefabrykowanych betonowych. Choć nasza siedziba znajduje się w Białym Borze, nasz obszar działalności jest znacznie szerszy. Oferujemy także dowóz zamówionych towarów, dzięki czemu nie musisz samodzielnie organizować transportu. Za sprawą naszego wieloletniego doświadczenia w branży budowlanej będziemy w stanie zaplanować produkcję i dowóz tak, aby realizacja zlecenia przebiegła sprawnie i terminowo.

Schody prefabrykowane są wykorzystywane zarówno w budownictwie mieszkalnym, szczególnie wielorodzinnym, jak i przemysłowym. Sprawdzają się doskonale w przypadku dużych inwestycji, gdzie czas trwania budowy oraz powtarzalność elementów mają kluczowe znaczenie. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy między innymi inwestorów czy firmy budowlane, a także wszystkie osoby, którym zależy na otrzymaniu produktów wysokiej jakości.

Czym charakteryzują się prefabrykowane schody z betonu?

Prefabrykowane schody z betonu, jak wszystkie prefabrykaty, stanowią gotową do montażu konstrukcję. Nie wymagają tak naprawdę żadnych prac poza ich odpowiednim, zgodnym z instrukcją zamontowaniem. Podobnie jak inne gotowe elementy, między innymi ściany keramzytowe prefabrykowane, schody betonowe można dowolnie wykończyć, na przykład płytkami lub pozostawić w pierwotnej formie, stawiając na nowoczesny, surowy design.

Sam montażschodów prefabrykowanych można przeprowadzić na etapie układania stropów, jak i już po ich ułożeniu. Są gotowe do dalszych prac niemal od razu po jego zakończeniu. Dużym udogodnieniem jest także fakt, iż po odpowiednio umiejscowionym produkcie można się bezpiecznie poruszać praktycznie od razu po jego położeniu. Brak konieczności oczekiwania, aż poszczególne materiały odpowiednio zwiążą bardzo przyspiesza przebieg dalszych prac budowlanych, co jest niezwykle ważne w przypadku wszystkich inwestycji.

Dlaczego warto wybrać schody betonowe?

Schody betonowe produkowane przez naszą firmę mają szereg zalet. Wszystkie prefabrykaty znacznie usprawniają i ułatwiają pracę. Nie inaczej jest w przypadku schodów. Dzięki ich zastosowaniu nie ma potrzeby przeprowadzania prac mokrych, które są czasochłonne, wymagają zaangażowania większej liczby pracowników, a tym samym wiążą się z większymi opłatami. Proponowane przez nas rozwiązanie okazuje się więc znacznie szybsze i tańsze.

Wykonane na zamówienie schody betonowe mają unikalny wymiar i ilość stopni. Bez większego problemu możemy stworzyć większą ilość danych komponentów. Dzięki odpowiedniemu sposobowi produkcji będą one identyczne, co szczególnie istotne przy realizacji jednakowych projektów na osiedlach domków jednorodzinnych. To również doskonałe rozwiązanie dla przestrzeni biurowej i użytku publicznego. Przy ich wykonywaniu możemy zaproponować także sporządzenie prefabrykowanych szybów windowych, co stanowi duże udogodnienie dla osób preferujących kompleksowe rozwiązania.

Schody betonowe dostosowane do inwestycji

Zamawiając gotowe schody betonowe w MD Budinvest zyskujesz gwarancję, że będą one dokładnie dopasowane do prowadzonej przez Ciebie inwestycji czy budowy. Na podstawie projektu architektonicznego oraz przeprowadzonych rozmów zaprojektujemy schody, które będą całkowicie odpowiadać na zgłoszone przez Ciebie potrzeby. Ich modyfikacji możemy dokonać w zakresie ich wymiarów (szerokości, wysokości, parametrów poszczególnych stopni), rodzaju (jednobiegowe, dwubiegowe, zabiegowe, kręcone) czy dodatkowych spoczników.

Rodzaje schodów prefabrykowanych betonowych

Schody prefabrykowane możemy podzielić na trzy główne rodzaje, do których należą schody:

  • jednobiegowe,
  • dwubiegowe,
  • zabiegowe.

Schody jednobiegowe charakteryzują się jedną linią wejścia i wyjścia. Nie posiadają one rozdzielających poszczególne biegi spoczników. Mogą natomiast mieć je umieszczone przed stopniami oraz po nich. Schody dwubiegowe są rozdzielone spocznikiem. Najczęściej wiążą się ze zmianą kierunku wchodzenia i schodzenia, na przykład o 90° czy 180°, choć mogą być one także jednokierunkowe. Kolejny rodzaj to schody zabiegowe. Charakteryzują się zmianą kierunku wchodzenia i schodzenia przy jednoczesnym braku spocznika.

Zapraszamy do zakupu schodów prefabrykowanych betonowych w naszej firmie. Możemy zaproponować rozwiązania, które sprawdzą się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz wykonywanych budynków. Nasi projektanci wskażą optymalne rozwiązania dostosowane do charakteru inwestycji. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.