Płyty Żerań

Czeka Cię budowa domu? Zastanawiasz się jakie materiały kupić?

Potrzebujesz zaawansowanej, nowoczesnej ale jednocześnie wytrzymałej technologii? Płyty żerań są tego odpowiednim przykładem. Oferujemy materiały najwyższej jakości. Sami je produkujemy. To właśnie tutaj przechodzą wszelkie testy zgodności. Wszystkie produkowane przez nas materiały posiadają odpowiednie certyfikaty i spełniają wszystkie normy budowlane. To świetne miejsce w zachodniopomorskim, gdzie zakupisz odpowiednie materiały budowlane.

płyty żerań
Pamiętaj, że odpowiednio mocne materiały to podstawa udanej budowy i stworzenia niezawodnej konstrukcji. Płyty żerańskie posiadają mnóstwo zalet. Możesz szybko obciążyć strop po ich nałożeniu. Ponadto zyskujesz doskonałą dźwiękoizolacyjność czy gładkie powierzchnie. To drugie jest szczególnie istotne w przypadku wykończenia wnętrz. Wówczas z pewnością docenisz jego atuty.

Płyty żerań przygotowywane są pod indywidualne zamówienie klienta. Produkowane przez nas płyty mają grubość 24 cm, a maksymalna długość to 720 cm. Płyty produkowane są w 3 wariantach szerokości: 90 cm, 120 cm i 150 cm z betonu klasy C20/25 i w 4 klasach obciążenia: 4,5 kN/m²; 6,0 kN/m²; 7,5 kN/m² i 10 kN/m². Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony.

Budinvest Produkcja Materialow Budowlanych Model Plyty Zeran

Płyty żerań – modele

Płyty kanałowe żerańskie w Szczecinie

Dostępne w naszej ofercie płyty kanałowe żerańskie dowozimy na miejsce budowy. Możesz skorzystać między innymi z dowozu do Szczecina. Dysponujemy odpowiednią flotą, która pozwala nam na bezpieczne i sprawne przewiezienie płyt. Zamawiając u nas, masz więc gwarancję kompleksowej obsługi – nie tylko przygotujemy dla Ciebie wysokiej jakości materiały, ale i dostarczymy je pod wskazany adres.

 

Czym charakteryzują się płyty żerańskie?

Płyty żerańskie to prefabrykowane stropowe płyty kanałowe. Ich początki sięgają czasów, gdy w Polsce zaczęły pojawiać się bloki z tak zwanej wielkiej płyty. Oczywiście płyty żerańskie, ze względu na rozwój technologii, uległy pewnym modyfikacjom. Są dziś więc znacznie trwalsze i wytrzymalsze, a ich wykorzystanie gwarantuje lepszy efekt niż uprzednio. Płyty te są nazywane kanałowymi ze względu na ich budowę. W ich wnętrzu znajdują się bowiem podłużne, puste kanały, oddzielone od siebie środnikami. Ich zadaniem jest zmniejszenie ciężaru płyty.

 

Zastosowanie płyt żerańskich

Płyty kanałowe żerańskie znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie. Bez problemu można je łączyć z pozostałymi prefabrykatami z naszej oferty, takimi jak płyty balkonowe prefabrykowane. Płyty mogą być wykorzystywane do budowy domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych wielorodzinnych, a nawet obiektów handlowych czy przemysłowych. Z ich wykorzystaniem można budować budynki o dowolnej liczbie kondygnacji.

 

Zalety płyt kanałowych żerańskich

Największą zaletą płyt kanałowych żerańskich jest szybkość ich układania. Gotowe elementy kładzie się za pomocą dźwigu, co nie wymaga dużych nakładów pracy ludzkiej. Co istotne, niemal od razu po ułożeniu płyt można przystępować do dalszych prac na stropie. Ma to szczególne znaczenie w przypadku inwestycji, które muszą być zrealizowane w konkretnym, dość krótkim terminie.

Zapraszamy do zakupu płyt kanałowych żerańskich!

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty. Zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy z pewnością odpowiedzą na wszelkie nurtujące Cię pytania.

Nasz adres:

MD BUDINVEST Sp. z o.o.
ul. Brzeźnicka 41
78-425 Biały Bór
woj. zachodniopomorskie

tel: 94 373 91 92, e-mail: biuro@mdbudinvest.com.pl