Bloki betonowe LEGO 

Oferujemy bloki betonowe LEGO. Kupując u nas, zyskujesz gwarancję kompleksowej obsługi – zajmiemy się nie tylko produkcją zamówionych bloków, ale i ich transportem pod wskazany przez Ciebie adres. Dowozimy nasze produkty na terenie całegokraju, co ułatwia naszym klientom realizację swoich inwestycji.

Czym są bloki betonowe typu LEGO?

Bloki betonowe LEGO to specjalny rodzaj elementówkonstrukcyjnych. Nazwę zawdzięczają temu, że swoim wyglądem przypominają popularne klocki. Na górnej części mają specjalne wypustki, u dołu z kolei odpowiadające im otwory. Taka budowa umożliwia łączenie bloków bez użycia zapraw czy różnego rodzaju spoiw. W ofercie posiadamy bloki o różnej długości i głębokości.

Zastosowanie bloków betonowych

Ze względu na łatwość korzystania bloki betonowe znajdują szerokie zastosowanie, szczególnie w wydzielaniu pomieszczeń. W wielu przypadkach doskonale zastępują ściany prefabrykowane. Z ich pomocą bez problemu zbudujesz boksy, przegrody, ścianki, a nawet magazyny, hale, składy czy ogrodzenia. Często wykorzystuje się je jako umocnienia skarp czy nasypów.Dobrze sprawdzają się jako materiał do zabudowy tymczasowej, która musi być postawiona i rozebrana w stosunkowo krótkim czasie.

Bloki betonowe to także dobry materiał na fundamenty, w szczególności niewielkich budynków, które muszą zostać wzniesione w dość krótkim czasie. Doskonale sprawdzą się jako podpory domków, garaży czy budynków gospodarczych. Co więcej można z ich pomocą wykonać następnie ściany tychże konstrukcji, co jeszcze bardziej przyspieszy prace budowlane. Klocki betonowe sprawdzą się również jako fundament pod ogrodzenia.

Zalety bloków z betonu

Bloki LEGO z betonu wyróżniają się przede wszystkim wspomnianą już łatwością realizacji. Wystarczy nakładać na siebie kolejne bloczki, aby otrzymać pożądaną konstrukcję. Należy również podkreślić, że zarówno poszczególne elementy, jaki i wykonane za ich pomocą struktury są naprawdę wytrzymałe. Produkowane przez nas bloki betonowe LEGO cechują się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu powstałe z ich użyciem konstrukcje są trwałe, solidne i estetyczne. Nie bez znaczenia jest także możliwość ewentualnego późniejszego przenoszenia elementów wybudowanych z ich użyciem.

Prefabrykowane bloki betonowe LEGO dostępne są w różnych wielkościach i kształtach, co dodatkowo usprawnia ich wykorzystywanie na budowie. Nasi klienci mogą także wybrać jedną z dostępnych grubości ścian – ułatwia to dobór najkorzystniejszych rozwiązań dostosowanych do konkretnej inwestycji.

Zapraszamy do zakupu bloków betonowych LEGO w naszej firmie. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zamówienia wraz z możliwością dowozu na terenie całego kraju. Zachęcamy do kontaktu.