Klatki schodowe

Możesz nam powierzyć wykonanie klatek schodowych nie tylkona terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Gotowe zamówienie przygotowane do montażu możemy bowiem przetransportować dowielu innych miejsc. Nasi klienci mogą być spokojni o jakość dostawy – zajmujemy się tym niemal od początku naszej działalności, więc nasi pracownicy posiadają olbrzymie doświadczenie w przewozie materiałów budowlanych.

Schody Zdjecie 01

Prefabrykowane klatki schodowe

Prefabrykowane klatki schodowe to bardzo popularne rozwiązanie, które cieszy się dużym zainteresowaniem wśród współpracujących z nami inwestorów i deweloperów. Posiada ono szereg zalet, które wpływają na ich popularność na placach budowy. Prefabrykacja znacznie skraca i ułatwia prace budowlane, umożliwia korzystanie z produktu zaraz po montażu, a także zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wykonania, co ma szczególne znaczenie w przypadku rozbudowanych budynków.

Umożliwiamy wykonanie prefabrykowanych klatek schodowych, które mogą składać się z różnych elementów. Do cieszących się dużym zainteresowaniem zaliczają się:

  • biegi schodowe proste,

  • biegi schodowe wraz z płytą spocznikową,

  • podesty,

  • belki.

Możemy dostosować gotową do montażu klatkę schodową do innych schodów betonowych prefabrykowanych, znajdujących się na terenie obiektu. Powierzenie nam kompleksowego zlecenia jest gwarancją odpowiedniego dopasowania wszystkich elementów.

Zalety prefabrykowanych biegów schodowych

Nowoczesne budownictwo ceni sobie szybki montaż poszczególnych elementów, stąd też wyraźnie dostrzega zalety prefabrykowanych biegów schodowych. Warto więc podkreślić, iż:

  • wyróżniają się one prostym i szybkim montażem,

  • nie wymagają dodatkowego czasu na schnięcie i są gotowe do oparcia na spocznikach,

  • mogą być używane niemal od razu po położeniu,

  • mają powtarzalne wymiary, za sprawą unikalnego sposobu produkcji.

Proponowane przez nas betonowe klatki schodowe są nowoczesnym rozwiązaniem, które sprawdzi się w przypadku wielu inwestycji: biurowców, galerii handlowych, instytucji publicznych, przedsiębiorstw, a także w zabudowie wielorodzinnej. Docenią je również klienci indywidualni, którym zależy na szybkim i sprawnym przebiegu prac budowlanych.

Warto także podkreślić korzyści ze współpracy z naszą firmą. Obok nowoczesnych klatek schodowych z betonu, możemy zaproponować wykonanie także innych elementów umożliwiających przemieszczanie się między różnymi poziomami budynku. Wykonujemy prefabrykowane szyby windowe, możesz więc nam powierzyć realizację kompleksowego zlecenia, które później trafi na plac budowy we wskazanym przez Ciebie terminie.

Projektowanie prefabrykowanych klatek schodowych

Obok realizacji zajmujemy się również projektowaniem prefabrykowanych klatek schodowych. Nasi pracownicy w oparciu o konkretne potrzeby klienta tworzą plan, który uwzględnia specyfikę powstającego budynku. Dostosowują wymiary produktu, a także liczbę stopni. Po akceptacji inwestora, projekt trafia do produkcji. Realizujemy także zlecenia w oparciu o otrzymaną od klienta dokumentację.

Jeśli chciałabyś dowiedzieć się więcej o wykonywanych przez nas prefabrykowanych klatkach schodowych z betonu, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i omówimy szczegóły współpracy. Wspólnie znajdziemy najkorzystniejsze rozwiązania i ustalimy, co możemy wykonać dla Ciebie. Zapraszamy.

Budinvest Klatka Schodowa W Osiach 5d 7d Przekrój

Rysunek 1. Przekrój klatki schodowej

klatka schodowa w osiach 5d-7d - rzuty

Rysunek 2. Rzuty

klatka schodowa w osiach 5d-7d - rzuty

Rysunek 3. Szalunek B-1.1/D

klatka schodowa w osiach 5d-7d - rzuty

Rysunek 3. Szalunek B-1.2/D