Stropy prefabrykowane zachodniopomorskie

Naszym klientom oferujemy stropy prefabrykowane. Choć nasza siedziba znajduje się w Białym Borze, działamy na terenie całego zachodniopomorskiego. Zajmujemy się kompleksową obsługą – od produkcji, aż po dowóz. Dzięki zdobytemu w branży budowlanej doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej jakości produkty, profesjonalne doradztwo i sprawną realizację zleceń, nawet tych dużych czy nietypowych.

Stropy prefabrykowane to coraz chętniej wybierane rozwiązanie. Cenione jest przede wszystkim za łatwość montażu oraz przyspieszenie prac budowlanych. Stropy pod postacią całych płyt układa się za pomocą dźwigu. Jest to więc bardzo szybka metoda, a przy tym niewymagająca angażowania wielu pracowników. Pozostała część ekipy budowlanej może w tym samym czasie zajmować się pozostałymi pracami.

 

Rodzaje stropów prefabrykowanych

Stropy prefabrykowane to stropy pod postacią całych płyt. Nie oznacza to jednak, że jest to tylko jeden rodzaj. W naszej firmie skupiamy się przede wszystkim na produkcji dwóch z nich – stropów filigranowych oraz płyt żerańskich. Stropy filigran sprawdzają się doskonale szczególnie w przypadku budynków o nietypowych wymiarach czy układach. Są przygotowywane na zamówienie, zgodnie z projektem, co pozwala na idealne odwzorowanie potrzebnych kształtów oraz dobranie odpowiednich właściwości. Płyty kanałowe żerańskie z kolei to duże, prostokątne, betonowe tafle. Nie posiadają żadnych wycięć wykonywanych na zamówienie. Występują w kilku wymiarach do wyboru. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiednich stropów prefabrykowanych, zachęcamy do kontaktu, z pewnością pomożemy.

Zapraszamy do zakupu stropów prefabrykowanych w naszej firmie!