Stropy prefabrykowane

Naszym klientom oferujemy stropy prefabrykowane. Choć nasza siedziba znajduje się w Białym Borze, działamy na terenie całego kraju. Zajmujemy się kompleksową obsługą – od produkcji, aż po dowóz. Dzięki zdobytemu w branży budowlanej doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej jakości produkty, profesjonalne doradztwo i sprawną realizację zleceń, nawet tych dużych czy nietypowych.

Prefabrykowane stropy z betonu to coraz chętniej wybierane rozwiązanie. Cenione jest przede wszystkim za łatwość montażu oraz przyspieszenie prac budowlanych. Stropy pod postacią całych płyt układa się za pomocą dźwigu. Jest to więc bardzo szybka metoda, a przy tym niewymagająca angażowania wielu pracowników. Pozostała część ekipy budowlanej może w tym samym czasie zajmować się pozostałymi pracami.

Rodzaje stropów prefabrykowanych

W nowoczesnym budownictwie istnieje wiele rodzajów stropów prefabrykowanych. W naszej firmie skupiamy się przede wszystkim na produkcji dwóch z nich – stropów filigranowych oraz płyt żerańskich. Stropy filigran sprawdzają się doskonale szczególnie w przypadku budynków o nietypowych wymiarach czy układach. Są przygotowywane na zamówienie, zgodnie z projektem, co pozwala na idealne odwzorowanie potrzebnych kształtów oraz dobranie odpowiednich właściwości.

Płyty kanałowe żerańskie z kolei to duże, prostokątne, betonowe tafle. Nie posiadają żadnych wycięć wykonywanych na zamówienie. Występują w kilku wymiarach do wyboru. Ten rodzaj stropów betonowych jest więc gotowy znacznie szybciej, ponieważ nie wymaga osobnego przygotowania. Jego zakup oznacza skrócenie czasu oczekiwania na realizację zamówienia, co często jest dużym atutem. Klient musi mieć jednak pewność, iż typowe rozwiązania sprawdzą się w przypadku jego inwestycji.

Stropy betonowe i ich zalety

Stropy betonowe wykonywane przez naszą firmę są niezwykle trwałe, co gwarantuje bezpieczeństwo konstrukcji. Doskonale sprawdzają się w budynkach wymagających dużej nośności. Inną ich zaletą jest także doskonała izolacja akustyczna. Dodatkowym atutem jest również wysoka odporność ogniowa, dająca dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiednich stropów betonowych, zachęcamy do kontaktu, z pewnością pomożemy. Nasi pracownicy podpowiedzą Ci, jak dokonać najkorzystniejszego wyboru. Dzięki nim dowiesz się, czy możesz wykorzystać płyty Żerań, czy musisz skorzystać z rozwiązań o wymiarach i kształtach dopasowanych do potrzeb Twojej inwestycji. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia warunków współpracy.