Ściany oporowe prefabrykowane

Zajmujemy się produkcją ścian oporowych prefabrykowanych. Zamówione u nas towary dostarczamy na miejsce wskazane przez klienta. Działamy między innymi na terenie Bydgoszczy, Szczecina i innych zachodniopomorskich miejscowości. Dysponujemy profesjonalną flotą przystosowaną do przewozu prefabrykatów, a nasi pracownicy posiadają olbrzymie doświadczenie, które sprawia, że transport materiałów przebiega w sposób całkowicie bezpieczny.

Realizujemy prefabrykaty ścian oporowych o stałych lub zmiennych grubościach. Ograniczeniem są wymiary geometryczne związane z transportem elementów. Oferta jest dobrana do charakteru pracy i wielkości obciążeń ścian. Przygotujemy więc zamówienie zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem, dostosowane do wymagań wynikających z projektu i uwarunkowań terenu. W razie wątpliwości czy pytań zawsze służymy pomocą. Doradzimy w wyborze najlepszego rozwiązania tak, aby spełniało ono swoją funkcję i było trwałe.

Czym są mury oporowe?

Mury oporowe to betonowe ściany prefabrykowane, których zadaniem jest utrzymanie w statecznym stanie gruntów rodzimych lub nasypowych. Innymi słowy, służą one do zabezpieczenia terenu, najczęściej zielonego, między innymi przed osuwaniem. Często zamawiane są z innymi prefabrykatami, takimi jak podwaliny betonowe. Ściany oporowe występują w dwóch rodzajach – w kształcie litery T oraz L. Dobór odpowiedniego z nich zależy od planowanego przeznaczenia i uwarunkowań terenu.

Zastosowanie prefabrykowanych ścian oporowych z betonu

Prefabrykowane ściany oporowe z betonu znajdują szerokie zastosowanie przede wszystkim w budownictwie. Wykorzystuje się je na przykład do wzmocnienia mostów czy różnego rodzaju tuneli. Służą też do zabezpieczania skarp, nasypów oraz zboczy. Doskonale sprawdzają się do utwardzania parkingów, a także elementów architektury ogrodowej – tarasów czy skalniaków. Z ich pomocą można stworzyć również silosy na materiały sypkie.

Prefabrykowane ściany betonowe na zamówienie

Wykonujemy prefabrykowane ściany betonowe na zamówienie klienta. Oznacza to, iż otrzymuje on zawsze materiały o określonym w projekcie kształcie. Unikalny sposób produkcji gwarantuje powtarzalność wymiarów, co pozwala wykluczyć odchylenia w konstrukcji oraz uniknąć kosztownych błędów montażowych. Bez trudu możemy także wykonać większą ilość materiałów i zapewnić ich bezpieczny transport na plac budowy.

Współpraca z nami oznacza możliwość skorzystania z usług projektowania ścian betonowych i ich późniejszej realizacji wraz z dowozem. Kompleksowa oferta pozwala na łączenie zamówień na różne materiały, w tym stropy betonowe i wiele więcej. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu, abyśmy mogli zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania i przedstawić szczegóły naszej działalności. Zapraszamy.

MD Budinvest mury oporowe